Міністр юстиції відкрив у Олександрії новий Open Space (ФОТО)

Першим клієнтом став мер

0
1802
кількість переглядів

Міністр юстиції України Павло Петренко відкрив у Олександрії оновлений відділ з прийому громадян – Оpen Space – сьогодні, 21 червня.

Про це повідомляє кореспондент CBN в Олександрії.

Оpen Space в Олександрійському відділі реєстрації актів цивільного стану складається з кімнати для прийому відвідувачів, де є адміністратор, а також прилад для електронної реєстрації відвідувача. Після реєстрації система визначає спеціаліста, який прийматиме громадянина.

Всього обладнано три робочих місця. Для відвідувачів з дітьми є невеликий дитячий куточок.

Міністр схвально відгукнувся про залучення городян до проекту «Шлюб за добу» і вказав, що жодна з пар, яка одружилась в місті за цим проектом, не розлучилась.

Міський голова Олександрії Степан Цапюк став першим відвідувачем Оpen Space і отримав послугу видачі нового свідоцтва про народження. Всього послуга зайняла близько 15 хвилин. Мер народився у Івано-франківській області, тому запит про видачу свідоцтва був надісланий до іншого відділу РАЦС України. Раніше така процедура з запитом на іншу територію України могла розтягтись на кілька тижнів, та потрібно було особисто бути присутнім в іншій області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.