Депутат з Кіровоградщини назвав світлину свого замордованого голодом сина монтажем (ФОТО 18+)

Мольченко звернувся із заявою до журналістів

1889
кількість переглядів

Депутат Новоукраїнської райради Олександр Мольченко попросив узяти справу, яка набула резонансу в усій Україні і за її межами, під свій контроль.

Про це він заявив під час засідання в Апеляційному суді сьогодні, 6 березня, передає кореспондент CBN.

«Мене тяжко катують як депутата, громадського діяча, хоча я повністю виправдав довіру громадян, сумлінно виконував свої обов’язки. За це я поплатився своєю волею, в мене відібрали дітей. Прошу взяти під свій контроль справу, яка набула резонансу в усій Україні і за її межами», – сказав Мольченко.

Він заявив, що справу проти нього сфабрикували – через те, що займався викриттям корупційних схем. Зокрема, фігурантами таких розслідувань стали голова Новоукраїнської РДА та міський голова Новоукраїнки.

«З моїми дітьми зараз усе гаразд. Їм нічого не загрожує і не загрожувало. Фото, до якого апелюють слідство і прокуратура, – фотомонтаж», – додав він.

Нагадаємо, Новоукраїнський районний суд за клопотанням прокуратури депутату Новоукраїнської районної ради продовжив термін запобіжного заходу Олександру Мольченку у вигляді тримання під вартою до 5 березня 2019 року.

Виснаженого голодом чотирирічного Владислава з Новоукраїнки вирішили вилучити із родини Олександра й Наталії Мольченків. Таке рішення виконком прийняв через те, що батько кілька разів самовільно намагався забрати сина з-під нагляду лікарів додому.

Олександра та Наталію Мольченків позбавили батьківських прав, а Олександра можуть ув’язнити довічно.

Ліля Кочерга, CBN

Приєднуйтеся до нас у Facebook, читайте в Telegram і Twitter.